Välkommen till Stiftelsen Ultuna Studentbostäder

trad ghus2 hus3 ghus

Öppettider

Expeditionen är öppen för besök 12.00-13.30 måndag, tisdag, torsdag och fredag. Telefontid 9.30-16.00. Onsdagar och helgdagar är det stängt.

 

*

Stiftelsen Ultuna Studentbostäder

Gälbovägen 66

756 51 UPPSALA

Bankgiro: 455-5827

Swish: 123 161 52 36

Vi som jobbar här

Henrik Rask

VD


Mobil: 0733-46 10 90
E-mail: henrik.rask@susbo.se

*

Birgitta Ohlsson

Expedition och uthyrning

Telefon: 018–30 25 00
E-mail: info@susbo.se

*

Stina Bjelvenmark

Ekonomi/Administration

Mobil: 070-662 99 91
E-mail: stina@susbo.se

*

Jim Nilsson

Fastighetsskötare

Mobil: 070–594 92 25
E-mail: jim@susbo.se
gäller det felanmälan felanmalan@susbo.se

*

Tom Silén

Fastighetsskötare

Mobil: 070–302 75 76
E-mail: tom@susbo.se
gäller det felanmälan felanmalan@susbo.se

Relitajouren 0771-103 500

                                                                      

AllTele (internet) 0770-250 550

                    

Sappa (TV) 0774-444 744

                    

G4S låsöppning 010-22 22 441
Nytt pris på låsöppning 1 300 kr, faktura 30 dagar netto.

*

Styrelse

Ledamöter

Roger Pettersson, Ordförande. Utsedd av Sveriges lantbruksuniversitet.
E-mail: roger.pettersson@slu.se.
Sebastian Remvig, Vice ordförande. Utsedd av Ultuna studentkår (Ordförande).
uls_ordf@slu.se
Erling Strandberg, Ledamot. Utsedd av Ultuna studentkår (inspektor).
erling.strandberg@hgen.slu.se
Stina Andersson, Ledamot. Utsedd av Veterinärmedicinska Föreningen.
stan0004@stud.slu.se
Erik Siggelin, Ledamot. Utsedd av Ultuna studentkår.
ersi0001@stud.slu.se
Matilda Larsson, Ledamot. Utsedd av Ultuna studentkår.
larssonmatilda@outlook.com

Suppleanter

Matilda Freij Utsedd av Sveriges lantbruksuniversitet.
matilda.freij@slu.se
David Ericsson, Suppleant. Utsedd av Veterinärmedicinska Föreningen.
dder0001@stud.slu.se
David Gevert, Suppleant. Utsedd av Ultuna studentkår.
gevert.david@gmail.com
Beatrice Tillgren, Suppleant. Utsedd av Ultuna studentkår.
betn0001@stud.slu.se